Menu
Slovak Czech Polish English
Slovak Czech Polish English

O nás

Rýchlosť, adaptabilita, flexibilita

Spoločnosť Reform Capital predstavuje medzinárodnú spoločnosť pre riadenie investícií, ktorá sa zameriava na zvláštne investičné príležitosti v strednej Európe. Spoločnosť Reform Capital, ktorá má svoje pobočky v Prahe, Bratislave a Wroclawi, spravuje kmeňový kapitál vo výške presahujúcej 300 miliónov USD. Tento kapitál pochádza od medzinárodných inštitucionálnych investorov.

Reform Capital

V rámci svojich investičných aktivít spoločnosť Reform Capital hľadá rozsiahlejšie rizikové investičné príležitosti, kde dochádza k tvorbe hodnoty prostredníctvom hĺbkových analýz a rozvážnych riešení. Spoločnosť Reform Capital takéto príležitosti realizuje priamo alebo v spolupráci s kreatívnymi partnermi z radov miestnych spoločností.

Charakteristická korporátna štruktúra a investičný prístup spoločnosti Reform Capital umožňujú nezvyčajnú úroveň rýchlosti, adaptability a flexibility, čo vedie k poskytovaniu finančných a strategických riešení šitých na mieru.

Kto sme

Spoločnosť Reform Capital založili v roku 2003 v Prahe bývalí investiční bankári Marek Chatrný a Martin Drázský, ktorí sa spoločne pýšia šestnásťročnou skúsenosťou na Wall Street a v Londýne.

V rámci svojich investičných aktivít spoločnosť Reform Capital hľadá rozsiahlejšie rizikové investičné príležitosti, kde dochádza k tvorbe hodnoty prostredníctvom rozvážných riešení alebo investičných zhodnotení. Spoločnosť Reform Capital takého príležitosti realizuje priamo alebo v spolupráci s kreatívnymi partnermi z radov miestnych spoločností. Na základe rozvoja svojej siete vzťahov, histórie, skúseností a disciplinovanej investičnej stratégie je spoločnosť Reform Capital schopná realizovať zisk pri vysoko atraktívnych investičných ponukách.

Reform Capital

Charakteristická korporátna štruktúra a investičný prístup spoločnosti Reform Capital umožňujú nezvyčajnú úroveň rýchlosti, adaptability a flexibility, čo vedie k poskytovaniu finančných a strategických riešení šitých na mieru. Rozhodovací proces je v spoločnosti Reform Capital zabezpečený na lokálnej úrovni, prostredníctvom senior manažérov s dlhoročnými skúsenosťami z oblasti investícií a finančného poradenstva.

www.reformcapital.com